Vše o hudbě a tanci – novinky, tipy a zajímavosti.
Chcete zde svůj článek?
_____________________________

Bližší informace o tom jak na našich webech publikovat články, včetně cen, naleznete na našem hlavním webu www.informacezde.eu
_____________________________
Nepřehlédněte
Přihlášení na web

Skupina No Name

Skupina No Name vznikla v roce 1996, kdy se dali dohromady tři bratři Igor, Roman a Ivan Timkovi s Viliamem Gutrayem. Vznik této mladé studentské kapely byl spojen s přihlášením se na reginální hudební festival. A tady začala pouť dnes velice slavné a úspěšné kapely. První úspěch kapela zaznamenala hned v roce 1996, kdy písnička Moj kamoš zvítězila ve 12. ročníku autorských písní Radia Regina Košický zlatý poklad. Postupem času skupina získávala na popularitě a dnes už patří k tomu nejlepšímu, co vůbec může slovenský, ale i český showbyznys nabídnout.

No Name

obrázek převzat z webu www.no-name.sk

Současné složení kapely je doplněno k zakládajícím členům o Dušana Timka a Zoli Sallaie. V tomto složení kapely funguje a daří se jí jak na domácí scéně, tak i v zahraničí. K nejlepším skladbám skupiny patří Čím to je, Nie alebo ano, Večnosť , Prvá či Lekná. Kapela absolvovala několik českých i slovenských turné, kde vyprodala i ty největší haly. Jde skutečně o fenomén, který si našel diváky jak mezi mladými, tak i mezi starší generací, která oceňuje kvalitu, hudebnost a originalitu kapely.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup