Vše o hudbě a tanci – novinky, tipy a zajímavosti.
Povlečení Tulipány modré

I hudebníci to musí mít doma pěkně zařízené a útulné

Každý se chce mít své vlastní bydlení zařízené podle svého vkusu. Velkou částí zařízení je takzvaný bytový textil, kterého je na trhu velké množství.

Háčkované bytové doplňky

Pokud se například stěhujeme a zařizujeme si nový byt, nebo dům podle svého vkusu, určitě budeme řešit i bytový textil. Do bytového textilu spadá velké množství výrobků a najdeme mnoho firem, které se přednostně zabývají právě výrobou a distribucí těchto předmětů. Jedná se například o záclony, ubrusy, povlečení, ale také o různorodé dekorativní předměty vyrobené z nejrůznějších materiálů. Pokud se rozhodneme nakoupit si nové vybavení, určitě dnes máme mnoho možností a opravdu je z čeho vybírat. Hezké dekorace najdeme všude a už je jen na nás, či zvolíme dražší značkové, nebo třeba levnější varianty.

Je zde ale také možnost, vyrobit si nějaký bytový textil vlastní rukou. V poslední době se do mody vrací háčkování a háčkované dekorace, deky, nebo například síťovky které šetří životní prostředí. Háčkování určitě není pro každého a je zde třeba počítat s tím, že je tu určitá časová náročnost. Pokud tedy věci chcete rychle a hned, není pro vás háčkování zřejmě ta pravá cesta. Nicméně kreativitě se zde meze nekladou a uháčkovat si můžete prakticky cokoliv.

Co se týká vybavení a zkrášlení vašeho domova, na internetu se dá najít velmi mnoho jednoduchých návodů například na háčkování různých košíčků, do kterých můžete uložit drobné předměty. Tyto košíčky slouží jako úložný prostor, a ještě působí vizuálně velmi hezky. Nebo si můžete uháčkovat vlastní prostírání a rozetky pod hrníčky. Na trhu je velké množství druhů a barev háčkovacích přízí a každý si zde vybere právě takovou, která bude nejlépe ladit s interiérem i s osobními preferencemi.

Dalším velkým hitem v háčkované jsou háčkované deky a dečky. Pokud je deka háčkovaná ze silné a huňaté příze, působí velmi zajímavým dojmem. Co se týká použití, jsou tyto deky opravdu příjemné a rádi se pod ně schoulíte při dlouhých zimních večerech u sledování oblíbených seriálů nebo filmů. Další skvělou věcí jsou háčkované dečky pro miminka do kočárků. Dečky mívají díky háčkování malé otvory, a tak jsou ideální například v letních měsících, kdy můžete dítě přikrýt, ale úměrně teplotě, která bývá venku vyšší. No uvažte sami, nebylo by hezké, vyrobit si vlastní kousek pro své konkrétní použití?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup